środa, 8 lutego 2012

Małe mieszkanie w wielkim stylu..

Poniżej rewelacyjny przykład niedużego mieszkania w stylu skandynawskim. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy z końca XIX wieku, znajdującej się Linnegate - przepięknej dzielnicy Göteborga. Mieszkanie ma powierzchnię jedynie 45 metrów kwadratowych, ale dzięki charakterystycznym dla starych kamienic wysokim sufitom, oraz minimalistycznemu wyposażeniu jest tutaj zaskakująco dużo miejsca. Oczywiście dzięki odpowiednim zabiegom mieszkanie jest również powiększone optycznie. Odpowiada za to tak ukochana przez nas śnieżna biel na ścianach oraz wielkie, nie udekorowane niczym okna zapewniające odpowiednią ilość naturalnego światła. Miłego oglądania :)Zdjęcia / images: http://www.alvhemmakleri.se/

5 komentarzy :

 1. Co tu dużo mówić. Wspaniałe to mieszkanko... :).

  OdpowiedzUsuń
 2. zachwycające

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny dowód że im mniej tym lepiej... Bardzo tanie w urządzeniu wnętrze ale ma coś w sobie.

  http://mojewnetrza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie czasami i małe mieszkanie można w bardzo fajny sposób zaaranżować. Ja jestem zdania, ze również świetnie sprawdza się zakup nowego mieszkania gdyż wtedy możemy w prostszy sposób je sobie zagospodarować. Ja kupiłam mieszkanie od dewelopera w https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdynia.html i jestem zdania, że ten wybór był najlepszym jakiego mogłam dokonać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak widać czasami małe mieszkania są również ważne i moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. Oczywistym jest aby od razu pomyśleć o ubezpieczeniu nieruchomości. Ja jestem zwolenniczką posiadania ubezpieczenia od https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci gdyż tam można dostać najlepsze warunki.

  OdpowiedzUsuń